Etiaxil Original, 15 мл

В наявності

Вік: 15+

Тип шкіри: для нормальної шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: пахви

Час застосування: нічний

Класифікація засобів від поту: лікувальна

Стать: унісекс

Країна ТМ: Данія

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 15 мл

Відгуки: 7 / Написати відгук
320 грн. 272 грн.
-
1
+

Акція -15% діє до 26.04.2021 г.

  • Опис
  • Інструкція

Опис засобу

Etiaxil Original - роликовий антиперспірант від надмірної пітливості та запаху. Це засіб від поту нічної дії виробництва Данії, який підійде людям з нормальним та чутливим типами шкіри.

Антиперспірант від поту та запаху забезпечує постійну сухість і комфорт під пахвами тривалістю до 5 днів. Інноваційна формула з активною системою захисту шкіри CPX Skin Care System ефективно мінімізує подразнення шкіри.

Флакона Etiaxil Original ємністю 15 мл вистачає на 5-7 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Засіб від поту наноситься 1 раз протягом 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Антиперспірант Etiaxil Original не містить парфумерних ароматів.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Etiaxil Original забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на ділянках пахв що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Original відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний засіб від поту

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Original забезпечує захист від поту та запаху до 5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний антиперспірант

Etiaxil Original є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Original підходить як для жінок, так і для чоловіків з будь-яким типом шкіри (чутливий та нормальний тип). Може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Original - антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Original встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Система активного захисту шкіри CPX Skin Care

Інноваційна формула активної системи захисту шкіри CPX Skin Care System ефективно мінімізує подразнення шкіри в процесі користування Etiaxil Original.

Економічний засіб від поту

Флакона ємністю 15 мл вистачає на 5-7 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Антиперспірант для чутливої шкіри Etiaxil Original наноситься 1 раз на протязі 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

1. Антиперспіранти Etiaxil наносяться тільки на ніч на ділянки пахвових западин, так як вночі потові залози менш активні. Не слід застосовувати Etiaxil вранці або протягом дня;

2. Заборонено наносити Etiaxil на роздратовану або пошкоджену шкіру. Не можна використовувати антиперспірант відразу після депіляції (застосування можливе мінімум через 48 годин) а також не можна робити депіляцію менше ніж за 48 годин до повторного нанесення Etiaxil на ніч, інакше можуть відчуватися дискомфорт, свербіння або печіння. Найбільш зручною схемою використання Etiaxil є нанесення його ввечері, а виконання депіляції - на ранок наступного дня;

3. Перед застосуванням антиперспірантів від поту Etiaxil необхідно промити пахви прохолодною водою з милом і ретельно, насухо витерти ділянки для нанесення. Можливо висушити шкіру феном. Не можна наносити Etiaxil на вологі або напіввологі пахви;

4. Etiaxil наноситься по центру сухих неподразнених пахв двома-трьома рухами роликового антиперспіранту вгору-вниз. Після нанесення Etiaxil дайте йому висохнути 3-4 хвилини або скористайтеся для цього феном. До ранку області нанесення засобу від поту не повинні контактувати з водою;

5. Вранці помийте пахви водою з милом.

Описана процедура нанесення засобів від поту Etiaxil повторюється 1-2 рази на тиждень, залежно від інтенсивності потовиділення (звичайна або підвищена пітливість, гіпергідроз). При рясному потовиділенні і гіпергідроз зазначену процедуру повторюють 2-3 вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту. Відкритий флакон який використовується слід зберігати і транспортувати тільки в вертикальному положенні.

Застереження:

1. Антиперспірант Etiaxil зазвичай не викликає алергії і при правильному використанні є ефективним і безпечним засобом від поту і запаху. Якщо все ж таки будь-яка алергічна реакція виникла, необхідно припинити використання засобу;

2. Уникайте потрапляння Etiaxil в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки;

3. Не дозволяйте дітям користуватися антиперспіранами Etiaxil. Проблеми з пітливістю у дітей рідко виникають до початку статевої зрілості;

4. Etiaxil може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту з коштовностями і полірованими металевими поверхнями.

Може спостерігатись свербіння:

1. Якщо перед застосуванням Etiaxil на шкірі не спостерігається абсолютної сухості і відсутності пошкоджень;

2. Якщо після нанесення не дати антиперспіранту Etiaxil повністю висохнути;

3. Якщо застосовується занадто велика кількість засобу Etiaxil.

Умови зберігання:

Флакон який вже застосовувався слід зберігати і транспортувати тільки у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від + 5С до + 25С.

Please, enter a valid value