Etiaxil Lotion, 100 мл

Немає в наявності

Вік: 15+

Тип шкіри: для всіх типів шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: руки та ноги

Час застосування: нічний

Класифікація засобів від поту: лікувальна

Стать: унісекс

Країна ТМ: Данія

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 15 мл

Відгуки: 0 / Написати відгук
340 грн.
  • Опис
  • Інструкція

Опис засобу

Антиперспірант-лосьйон Etiaxil Lotion виробництва Данії забезпечує ефективний та тривалий захист від поту та запаху на стопах ніг та руках. Цей засіб від поту для ніг та рук нічного дії підійде для всіх типів шкіри, забезпечуючи надійний захист до 5 днів.

Etiaxil Lotion - клінічно перевірений продукт, безпечний, антибактеріальний, не порушує функцій потових залоз та нормалізує їх роботу. Засіб має безбарвну гелеву основу, позбавлений парфумерного запаху, швидко висихає, не залишає слідів на одязі. Антиперспірант для ніг та рук Etiaxil Lotion підходить як для жінок, так і для чоловіків та чудово поєднується з будь-якими засобами для догляду за шкірою.

Флакона 100 мл вистачає в середньому на 4-6 місяців. Засіб під пітнілості ніг та рук наноситься 1 раз на 4-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Антиперспірант-лосьйон Etiaxil Lotion не містить парфумерних ароматів.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Etiaxil Lotion забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на ногах та руках, що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Lotion відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний антиперспірант

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Lotion забезпечує захист від поту та запаху до 5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний засіб від поту

Etiaxil Lotion є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Lotion підходить як для жінок, так і для чоловіків з нормальним типом шкіри на ногах та руках і може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Lotion - ефективний антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Lotion встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Економічний засіб від поту на ногах та руках

Флакона ємністю 15 мл вистачає на 5-7 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Антиперспірант для ніг та рук Etiaxil Lotion наноситься 1 раз в 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

1. Засоби Etiaxil наносяться тільки на ніч на стопи ніг та визначені ділянки рук, так як вночі потові залози менш активні. Не слід застосовувати Etiaxil вранці або протягом дня;

2. Перед застосуванням антиперспірантів від поту Etiaxil необхідно промити шкіру рук чи ніг прохолодною водою з милом і ретельно, насухо витерти ділянки для нанесення. Можливо висушити шкіру феном. Не можна наносити Etiaxil на вологу чи напіввологу шкіру. Не потрібно приймати їжу до того, поки руки не будуть ретельно вимиті після нанесення лосьйону-антиперспіранту;

3. Антиперспірант-лосьйон наноситься невеликими дозами, при необхідності втирайте засіб також в шкіру пальців і між ними, і дайте шкірі повністю висохнути. Після застосування уникайте ситуацій, які можуть викликати активне потовиділення. Також не мочіть оброблену шкіру до ранку.

4. Вранці помийте пахви водою з милом.

Застереження:

1. Антиперспіранти-лосьони Etiaxil зазвичай не викликають алергії і при правильному використанні є ефективними і безпечними засобами від поту на руках та ногах. Якщо все ж таки будь-яка алергічна реакція виникла, необхідно припинити використання засобу;

2. Уникайте потрапляння Etiaxil в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки;

3. Не дозволяйте дітям користуватися антиперспіранами Etiaxil. Проблеми з пітливістю у дітей рідко виникають до початку статевої зрілості;

4. Etiaxil може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту з коштовностями і полірованими металевими поверхнями.

Може спостерігатись свербіння:

1. Якщо перед застосуванням Etiaxil на шкірі не спостерігається абсолютної сухості і відсутності пошкоджень. Зоб висушити шкіру можна додатково використовувати фен. Будь-які пошкодження шкіри повинні бути захищені водонепроникним пластиром.

2. Якщо після нанесення не дати антиперспіранту Etiaxil повністю висохнути;

3. Якщо застосовується занадто велика кількість засобу Etiaxil.

Умови зберігання:

Флакон який вже застосовувався слід зберігати і транспортувати тільки у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від + 5С до + 25С.

Please, enter a valid value