Про компанiю

На території України наша компанія являється офіційним дистриб'ютором всієї лінії продуктів від поту і запаху бренду «ETIAXIL» від європейської компанії-виробника Riemann A/S (Данія). Продукти торгової марки ТМ «ETIAXIL» відповідають всім державним медичним критеріям безпеки, а також санітарним правилам і нормам безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості України (Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної Служби України № 05.03.02-03/56089 від 05.09.2014 року від Міністерства Охорони Здоров'я України).

Виробник антиперспірантів Etiaxil:

Антиперспіранти Etiaxil виробляються європейською компанією Riemann A/S (Данія, Європа). Заснована Клаусом Ріманом в 1979 році компанія Riemann A/S вже понад 30 років займається розробкою і продажем якісних продуктів для догляду за тілом під брендом «ETIAXIL».

Широко відомий як в Європі, так і у всьому світі, антиперспірант Etiaxil є надійним засобом від поту включаючи звичайне (помірне, середнє потовиділення) так і гіпергідроз (підвищене потовиділення). Засіб від поту Etiaxil  можна застосовувати в будь-якому віці і при будь-якому типі шкіри, він підходить як для чоловіків, так і для жінок, може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами та парфумами. Дилерська мережа компанії Riemann A/S охоплює Європу, США, Канаду, Мексику, Південну Африку, Сінгапур, Малайзію, Ліван і Туреччину.

Якість антиперспірантів, що випускаються компанією Riemann A/S, підтверджено незалежними клінічними випробуваннями провідних європейських і міжнародних науково-дослідних інститутів. Продукт схвалений до використання в усіх країнах Євросоюзу а також на міжнародних ринках. Уже понад 30 років засоби від поту Etiaxil реалізуються через аптечні мережі країн-дистриб'юторів, ключові світові мережі супермаркетів, міжнародний інтернет-аукціон Ebay.com, міжнародний інтернет-магазин Amazon.com, а також через спеціалізовані інтернет-магазини косметики, парфумерії та лікарських засобів.

Філософія виробництва Riemann A/S - це ефективність, безпека та комфорт в кожному аспекті професійного та суспільного життя кожної людини. Застосування якісних антиперспірантів Etiaxil відповідно до особливостей індивідуальних процесів потовиділення є не тільки запорукою комфортного психологічного клімату людини в різних сферах життя, але й надійним засобом для підтримки особистої гігієни.

Please, enter a valid value