Про компанiю

На території України наша компанія являється Офіційним Дистриб'ютором всієї лінії продуктів від поту і запаху бренду «ETIAXIL» від фармацевтичної корпорації Cooperation Pharmaceutique Francaise SAS (Франція) та європейської компанії Riemann A/S (Данія). Продукти торгової марки ТМ «ETIAXIL» відповідають всім державним медичним критеріям безпеки, а також санітарним правилам і нормам безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості України.

Виробники антиперспірантів Etiaxil:

Антиперспіранти Etiaxil виготовляються французькою фармацевтичною корпорацією Cooperation Pharmaceutique Francaise SAS (Франція) та датською компанією Riemann A/S. Вже понад 40 років вони займаються розробкою та продажем якісних продуктів для тіла під брендом «ETIAXIL», які пропонують рішення, адаптовані до кожного типу потовиділення: від усунення надмірного, помірного та незначного потовиділення до щоденного догляду за тілом, волоссям та шкірою голови, щоб кожна людина могла вести комфортний спосіб життя, не думаючи про проблеми, пов'язані з потовиділенням.

Антиперспіранти Etiaxil є широко відомими як у Європі, так і у світі надійними засобами від потовиділення та запаху. Вони підходять як для жінок, так і для чоловіків, можуть поєднуватися з будь-якими дезодорантами та парфумом. Дилерська мережа компанії Riemann A/S охоплює Європу, США, Канаду, Мексику, Південну Африку, Сінгапур, В'єтнам, Малайзію, Ліван та Туреччину.

Якість антиперспірантів, що випускаються компаніями Cooperation Pharmaceutique Francaise SAS (Франція) та Riemann A/S (Данія), підтверджена незалежними клінічними випробуваннями провідних європейських та міжнародних науково-дослідних інститутів. Продукти схвалені до використання у всіх країнах Євросоюзу та на міжнародних ринках. Вже понад 40 років антиперспіранти Etiaxil реалізуються через аптечні мережі країн-дистриб'юторів, ключові світові мережі супермаркетів, а також спеціалізовані інтернет-магазини косметики та парфумерії.

Філософія бренду Etiaxil – це ефективність, безпека та комфорт в кожному аспекті професійного та суспільного життя кожної людини. Застосування якісних антиперспірантів Etiaxil відповідно до особливостей індивідуальних процесів потовиділення є не тільки запорукою комфортного психологічного клімату людини в різних сферах життя, але й надійним засобом для підтримки особистої гігієни.

Please, enter a valid value