Поширені питання та відповіді

Ми зібрали найбільш поширені запитання про засоби від поту Etiaxil. Якщо Ви не змогли знайти відповідь на ваше питання - надішліть його на нашу електронну адресу.

 1. Чому Etiaxil є настільки ефективним антиперспірантом навіть при гіпергідрозі

  Антиперспірант Etiaxil виробництва Данії (Riemann A/S) є ефективним засобом від поту та запаху завдяки унікальній комбінації свого активного компонента - хлориду алюмінію (Aluminum chloride) із спиртовою основою (Alcohol base) і захищеному патентом (EP-Patent №1973514) виробничому рішенню (Aluminum Lactate buffer). Ефект сухості в пахвових западинах настає відразу ж на наступний день навіть при найвищій температурі повітря і фізичної активності будь-якого ступеня інтенсивності.

  Активна речовина засобу Etiaxil - хлорид алюмінію (Aluminum chloride), взаємодіє з білками клітин потових залоз, в результаті чого у краю потовивідних каналів формуються тимчасові білкові пробки. В результаті цього процесу випаровування вологи з потових залоз в області пахв перерозподіляється через кровоносні судини до інших областей шкіри або до нирок і при цьому не спостерігається надмірне потовиділення в інших місцях. У підсумку, після 1 нанесення на ніч зони пахвових западин залишаються сухими протягом 3-5 днів. Повна нерозчинність потовим секретом виникаючого нетоксичного алюмінієво-білкового комплексу гарантує повну відсутність попадання алюмінію в організм людини. Саме тому Etiaxil є повністю безпечним та ефективним засобом від надмірної пітливості та гіпергідрозу при тривалому застосуванні.

  Важливим є той факт, що при використанні антиперспірантів Etiaxil сама функція потовиділення не блокується. Потові залози продовжують свою секрецію, піт виробляється, але перенаправляється через кров в інші місця тіла (груди, спина, ноги і ін.), А також виводиться через нирки. Іншими словами, антиперспірант від надмірного потовиділення Etiaxil сприяє перерозподілу потових виділень на інші ділянки тіла та виведенню надлишків поту через сечовидільну систему, тобто природним шляхом.

  Захищаючи пахви від поту, антиперспірант Etiaxil усуває саму причину появи неприємного запаху поту в пахвових западинах, який утворюється в результаті активної життєдіяльності шкірних бактерій, що харчуються білками і ліпідами, в достатку присутніми в потовому секреті на ділянці пахв.

  Загальновідомо, що під пахвами виділяється менше 1% всієї вологи організму і в глобальному сенсі це не впливає ні на процес терморегуляції організму, ні на функції видалення з організму кінцевих продуктів обміну речовин (токсинів, зайвої води, солей, кислот і ін.). Основне навантаження в цих випадках виконують загальна поверхня шкіри як резервний видільної орган нашого організму і нирки.

  Речовини, що входять до складу антиперспірантів від поту та запаху Etiaxil, опосередковано знижують чутливість нервових закінчень потових залоз до нервових імпульсів вегетативної системи, зменшуючи тим самим кількість продукції поту.

  Через 3-5 днів після застосування Etiaxil в процесі природної регенерації клітини шкіри потових залоз знову стають активними.

  На відміну від представлених на ринку комерційних антиперспірантів на водяній основі, які швидко втрачають ефективність, запатентована формула Etiaxil на спиртовій основі забезпечує тривалий ефект від застосування продукту: 1 нанесення - 3-5 днів захисту. Водні антиперспіранти формують захист проти поту на поверхні шкіри, а Etiaxil - фактично в самій потовій залозі.

  Антиперспірант Etiaxil надійно захищає пахвові зони незалежно від того, наскільки інтенсивне у вас потовиділення - підвищене (гіпергідроз) або звичайне (незначна або помірна пітливість). Etiaxil однаково ефективний при будь-якому ступі пітливості та підходить для всіх типів шкіри.

  Відповідно до міжнародних правил класифікації антиперспірантів продукт, який заявляється як антиперспірант, повинен забезпечувати 20% зниження потовиділення. Якщо продукт забезпечує 30% зниження потовиділення, то він класифікується як «екстра-ефективний». Etiaxil демонструє 65% скорочення виділення поту протягом як мінімум 72 годин після кожного нанесення, забезпечуючи тим самим свій унікальній показник ефективності.

 2. Що спільного у антиперспірантів Etiaxil Comfort та Etiaxil Classic і чим вони різняться між собою?

  Основа в обох типів антиперспірантів Etiaxil спиртова (Alcohol base). Те, що Etiaxil не містить в своєму складі воду (H2O), дозволяє продукту більш ефективно взаємодіяти з шкірним білком та вологою, яка присутня в потовій залозі, в результаті чого підвищується ефективність і тривалість від застосування антиперспірантів Etiaxil в порівнянні з аналогічними продуктами на водній основі.

  Тепер про відмінності між даними типами антиперспірантів Etiaxil:

  1. Антиперспирант Etiaxil Comfort для чутливої шкіри (20% Aluminium Chloride):

  Etiaxil Comfort краще підходить для людей з чутливою шкірою, а також людям з нормальним типом шкіри. У його складі присутня менший (порівняно з Etiaxil Classic для нормальної шкіри) вміст активної речовини - хлориду алюмінію (20%), і крім цього в антиперспіранті Etiaxil Comfort застосована вдосконалена запатентована формула (EP-Patent №1973514, Riemann A/S, Данія), яка мінімізує роздратування, зазвичай пов'язане з іншими антиперспірантами на основі хлориду алюмінію.

  Слід зазначити, що, незважаючи на менший відсоток хлориду алюмінію, Etiaxil Comfort для чутливої ​​шкіри має подібну ефективність з Etiaxil Classic - сухість під пахвами зберігається від 3 до 5 днів і більше, залежно від індивідуальних процесів потовиділення, емоційних і погодних умов.

  Хімічний склад Etiaxil Comfort: 

  Aluminium Chloride (20%), Alcohol Denat, Aluminium Lactate, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Hydrogenated Castor Oil.

  2. Антиперспирант Etiaxil Classic для нормальної шкіри (25% Aluminium Chloride):

  Etiaxil Classic підходить людям з нормальном типом шкіри без вираженої чутливісті не тільки до антиперспірантів тривалої дії, а й взагалі будь-яких інших косметичних засобів індивідуального догляду за шкірою.

  Etiaxil для нормальної шкіри універсальний і призначений для людей зі звичайним (незначним) та підвищеним ступенем потовиділення (гіпергідрозом). Він ефективно справляється з будь-якими проявами поту, що виділяється менше або більше в залежності від сезонних коливань зовнішніх температур, індивідуального фізичного стану та емоційного настрою людини.

  Вміст хлориду алюмінію в даному типі антиперспірантів трохи вище (25%) в порівнянні з Etiaxil Comfort для чутливої ​​шкіри. Це дозволяє досягнути найкращого ефекту при фізичних навантаженнях різної інтенсивності - від невеликих до інтенсивних, а також в умовах підвищених температур: від +25 С і вище.

  Хімічний склад Etiaxil Classic: 

  Aluminium Chloride (25%), Alcohol Denat, PEG-12 Dimenthicone.

 3. Чому антиперспірант Etiaxil потрібно використовувати тільки на ніч, а не вранці або вдень?

  Etiaxil є засобом від поту нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil встигає активізувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант Etiaxil слід наносити тільки вночі перед сном. Не потрібно застосовувати Etiaxil вранці чи протягом дня, коли потові залози вже активні.

 4. Як часто потрібно користуватись засобами від поту Etiaxil?

  Використовувати антиперспиранти Etiaxil досить 1-2 рази на тиждень або рідше за потребою в залежності від індивідуальних властивостей потовиділення організму.

 5. Яку кількість засобу Etiaxil необхідно нанести на ділянки пахв для оптимального ефекту?

  Антиперспірант Etiaxil наноситься по центру сухих неподразнених пахв двома-трьома рухами ролика вгору-вниз. На поверхні шкіри повинна утворитися рівномірна тонка плівка. Etiaxil є ефективним засобом від поту та запаху та не має нічого спільного з принципом дії класичних дезодорантів і косметичних антиперспірантів, які потрібно протягом дня наносити по 2-3 рази лише для боротьби з запахом, а не з потом, який просочує одяг знову і знову.

 6. Чи можна користуватись антиперспірантами Etiaxil при звичайному потовиділенні, а не підвищеному?

  Так можете. Антиперспіранти Etiaxil призначені не тільки для людей, які страждають від підвищеного потовиділення (гіпергідрозу), але і для людей з самим звичайним ступенем потовиділення (незначного або середнього ступеня). Засоби від поту Etiaxil можуть використовувати ті, хто хочуть впевнено себе почувати в будь-якій ситуації та мати можливість носити одяг будь-якого фасону і кольору, не переживаючи, що при тих чи інших погодних умовах (спека, вологість, вогкість) або обставин (стреси, хвилювання) це не буде можливо через потовиділення, що просочується в результаті природної терморегуляції організму через одяг під пахвами.

  При звичайному потовиділенні досить так само користуватися Etiaxil 1-2 рази в тиждень. Як правило, влітку потовиділення більш інтенсивне, ніж восени або взимку, тому частоту застосування Etiaxil визначаєте ви самі для себе через досвід та залежно від пори року - 1 або 2 рази на тиждень.

 7. На який термін вистачає одного флакону засобу Etiaxil?

  Антиперспіранти Etiaxil витрачаються дуже економно. Флакона 15 мл вистачає приблизно на 4-6 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Роликова форма Etiaxil забезпечує зручне дозування і потрапляння активного компонента в оброблювані зони тіла без перевитрат засобу.

 8. Чи можна поєднувати антиперспіранти Etiaxil зі звичайними дезодорантами та іншими парфумерними засобами?

  Засіб від поту та запаху Etiaxil може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами та туалетною водою. Підходить як для жінок, так і для чоловіків

 9. Як правильно користуватися антиперспірантами Etiaxil?

  1. Антиперспірант Etiaxil наноситься тільки на ніч перед сном. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil встигає активізувати свої властивості. Не слід застосовувати засіб Etiaxil вранці та протягом дня.

  2. Не можна наносити Etiaxil на роздратовану або пошкоджену шкіру.

  Розглянемо 2 правила, як і коли потрібно робити депіляцію пахв і наносити засіб від поту та запаху Etiaxil:

  Правило №1 – Не можна використовувати Etiaxil відразу після депіляції пахв - тільки через 48 годин після процедури видалення волосся, не раніше, інакше буде відчуватися некомфортний свербіж або печіння. Наприклад, якщо ви зробили депіляцію пахв в понеділок о 22.00, то комфортно застосувати антиперспірант Etiaxil можна буде лише в середу о 22.00, тобто рівно через 48 годин після депіляції.

  Правило №2 Останню депіляцію пахв потрібно проводити не менше ніж за 48 годин до наступної процедури нанесення засобу Etiaxil. Наприклад, ви з'ясували для себе, що дії Etiaxil вистачає вам на 5 днів, тобто, скажімо, ви наносите Etiaxil в понеділок на ніч, а повторюєте ту ж саму процедуру в суботу на ніч. Значить, депіляцію пахв ви можете робити тільки у вівторок, середу і четвер. Але починаючи з п'ятниці та по суботу ваші пахви повинні бути без подразнень від депилятора (тобто протягом 48 годин). Якщо ви зробите депіляцію лише за добу до наступного нанесення Etiaxil (наприклад, в понеділок увечері депіляція, а вже у вівторок ввечері - нанесення Etiaxil), то в цьому випадку ваша шкіра не встигне відновитися після депіляції та в момент нанесення засобу Etiaxil ви можете відчувати некомфортне печіння або свербіж під пахвами.

  Загальні принципи нанесення антиперспірантів Etiaxil та взаємодія з депіляцією:

  Антіперспірант Etiaxil не можна використовувати відразу після депіляції (тільки через 48 годин, не раніше) і не можна робити депіляцію менше ніж за 48 годин до того, як ви будете знову повторювати процедуру нанесення антиперспіранти Etiaxil на ніч. Рекомендується вести графік застосування Etiaxil та депіляції щоб не переплутати в які дні робилась депіляція і з якого дня можна комфортно наносити Etiaxil.

  3. Перед застосуванням засобів Etiaxil на ніч необхідно промити зони пахв прохолодною водою з милом і насухо їх витерти. Можна висушити шкіру феном. Не можна наносити Etiaxil на вологі або напіввологу пахви. Тільки на абсолютно сухі.

  4. Антиперспіранти Etiaxil наносяться тонким шаром по центру сухих неподразнених пахв двома-трьома рухами ролика вгору-вниз. Не слід наносити забагато Etiaxil, для досягнення ефекту сухості протягом 3-5 днів на поверхні шкіри пахв досить сформувати лише тонку плівку засобу. Якщо ви нанесете забагато засобу Etiaxil, то можете відчути свербіння. Після нанесення Etiaxil дайте йому 3-4 хвилини, щоб висохнути або скористайтеся для цього феном. Після висихання Etiaxil не мочіть місця нанесення водою і лягайте відпочивати.

  5. Вранці помийте пахви водою з милом і можете на 3-5 днів забути про піт та запах.

  Описана вище процедура повторюється 1-2 рази на тиждень, залежно від того, наскільки інтенсивне у вас потовиділення - звичайне або підвищене (гіпергідроз). При рясному потовиділенні повторіть зазначену процедуру 2-3 вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту.

  УВАГА!!! Відкритий флакон, яким Ви вже почали користуватися, слід зберігати та транспортувати виключно у вертикальному положенні!

 10. Чи може після нанесення засобів від поту Etiaxil відчуватися печіння та свербіж?

  Печіння, свербіж і пощипування після нанесення антиперспірантів Etiaxil можуть з'явитися в наступних випадках:

  1. Якщо перед застосуванням Etiaxil шкіра пошкоджена або роздратована, зокрема, депіляцією. Відразу після депіляції не можна наносити Etiaxil. Після видалення волосся повинно зачекати щонайменше 48 годин, тільки після цього можна комфортно застосовувати Etiaxil;

  2. Якщо перед застосуванням Etiaxil шкіра не зовсім суха. Не можна наносити Etiaxil на вологі або напіввологу пахви. Для зручності пахви можна висушити феном;

  3. Якщо після нанесення ви не даєте Etiaxil повністю висохнути. Після нанесення Etiaxil дайте йому 3-4 хвилини, щоб повністю просохнути або скористайтеся для цього феном. До ранку не мочіть місця нанесення водою;

  4. Якщо ви застосовуєте занадто багато засобу Etiaxil. Не потрібно здійснювати багато рухів роликом - двох-трьох цілком достатньо. Якщо ви нанесете забагато засобу Etiaxil, то можете відчути свербіння та поколювання на шкірі.

 11. Що робити у разі, якщо при правильному використанні антиперспірантів Etiaxil шкіра постійно роздратована та свербить?

  Антиперспірант Etiaxil зазвичай не викликає алергії та при правильному використанні є ефективним і безпечним засобом від поту та запаху. Якщо все-таки будь-яка алергічна реакція і виникла, то припиніть користуватися продуктом. Роздратування може бути пов'язано виключно з індивідуальною непереносимістю компонентів Etiaxil.

 12. Чи можнакористуватись антиперспірантами Etiaxil під час вагітності та годування грудьми?

  Засоби від поту та запаху Etiaxil не мають протипоказань для використання їх вагітними і годуючими грудьми жінками. Всі продукти під торговою маркою ETIAXIL TM ® © (EP-Patent №1973514) проведені відповідно до законодавчих стандартів якості європейських країн і американського ринку щодо даної категорії засобів.

  В Європі безпеку косметичних препаратів, до яких відносяться також антиперспіранти Etiaxil на основі солей алюмінію, гарантується Косметичною Директивою 76/768/EEC (Cosmetics Directive 76/768EEC) від 1976 року. Дана Директива являє собою звіт законів держав-членів Євросоюзу, що стосуються безпеки косметичних засобів та є основним правовим документом Європейського Союзу з безпеки косметики. Вона гарантує безпеку (склад, упаковку та інформацію про продукт) косметичних товарів. Все антиперспіранти з вмістом хлориду алюмінію, перед тим як потрапити на ринки країн Євросоюзу, проходять ретельну перевірку на відповідність усім нормам і стандартам якості, прийнятим для даної категорії косметичних засобів.

  В США контроль за безпекою косметичних засобів, у тому числі і алюмохлорідних антиперспірантів категорії Etiaxil, здійснює Американське Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів (Food and Drug Administration, FDA, USFDA) при федеральному Міністерстві охорони здоров'я і соціальних служб США. Це Управління (USFDA) відповідає за збереження здоров'я населення шляхом регулювання і нагляду в галузі безпеки харчових продуктів, добавок, ліків (як рецептурних, так і безрецептурних), косметичних засобів, вакцин, медичних пристроїв і ветеринарних препаратів. Компоненти, що входять до складу продуктів для гігієни пахвових западин, вивчаються USFDA дуже пильно. Перш ніж будь-які антиперспіранти на основі солей алюмінію стають загальнодоступними на території США, даний державний регулятивний орган із забезпечення безпеки продуктів ретельно перевіряє та оцінює їх на відповідність суворим стандартам безпеки.

  Перш ніж почати користуватися антиперспірантами Etiaxil при вагітності та у період лактації, зверніться до свого лікаря для консультації.

 13. Чи можна використовувати антиперспірант Etiaxil дітям?

  Дітям не дозволяється використовувати антиперспірант Etiaxil. Проблеми потовиділення у них рідко виникають до початку статевої зрілості.

 14. У мене чутлива шкіра. Чи можу я користуватися антиперспірантами Etiaxil?

  Можете. В даному продукті застосована вдосконалена запатентована формула, яка мінімізує роздратування шкіри, зазвичай пов'язане з іншими антиперспірантами на основі хлориду алюмінію. Ми рекомендуємо Вам використовувати версію антиперспіранту для чутливої шкіри Etiaxil Comfort.

 15. Я займаюся спортом. Чи не шкідливе блокування виділення поту?

  Повністю блокувати потовиділення шкідливо. Але антиперспірант Etiaxil призначений тільки для пахв. Пот на тренуваннях буде виділятися на обличчі, спині, грудній клітці, стегнах. Цього достатньо для нормальної терморегуляції організму.

  Загальновідомо, що під пахвами виділяється менше 1% всієї вологи організму і в глобальному сенсі це не впливає ні на процес терморегуляції організму, ні на функції видалення з організму кінцевих продуктів обміну речовин (токсинів, зайвої води, солей, кислот і ін.). Основне навантаження в цих випадках виконують загальна поверхня шкіри як резервний видільний орган нашого організму і нирки.

 16. Ходять чутки про шкоду антиперспірантів з вмістом алюмінію, ніби вони викликають рак молочної залози. Чи правда це?

  За різними інформаційними каналами вже давно ходить безліч чуток про шкоду засобів від поту, в тому числі про те, що солі алюмінію (активні речовини цих продуктів) мають здатність накопичуватися в організмі, проникаючи через пори шкіри та протоки потових залоз, призводячи до виникнення злоякісних пухлин.

  Насправді дія алюмохлоридних антиперспірантів базується на формуванні тимчасових так званих гелевих пробок, які утворюються при взаємодії шкірних білків потовивідного каналу та солей алюмінію, вони не розчиняються при потовиділенні та не можуть накопичуватись. При цьому сама функція потовиділення не блокується. Потові залози продовжують свою секрецію, піт виробляється, але перенаправляється через кров на інші ділянки тіла (груди, спина, ноги та інші ділянки шкіри), де швидко випаровується з їх поверхні, а також виводиться через нирки. Таким чином, засоби від поту на основі хлориду алюмінію сприяють перерозподілу потовиділення на інші ділянки тіла та виведенню надлишків поту через сечовидільну систему, тобто природним шляхом.

  На жаль, через віру в повсюдно поширювані вигадки про засоби від поту та їх нібито відношення до раку молочних залоз, величезна кількість жінок змушені були жити з підвищеним потовиділенням (гіпергідрозом) з усіма його наслідками та незручностями в особистому, професійному та громадському житті.

  У Сіетлі, в Дослідницькому центрі Рака імені Фреда Хатчінсона (Fred Hutchinson Cancer Research Center) та в Університеті Вашингтона (University of Washington) були проведені масштабні комплексні наукові дослідження, результати яких були опубліковані в 2002 році в Журналі Національного Інституту Раку (Journal of the National Cancer Institute). Вченими були проаналізовані причини раку, хід хвороби та її перебіг за участю 1600 жінок у віці від 20 до 74 років. Дані дослідження показали відсутність будь-якого зв'язку між захворюванням і засобами гігієни, зокрема з засобами від поту та антиперспірантами.

  Американське Суспільство Рака (The American Cancer Society), грунтуючись на результатах своїх багаторічних досліджень, також не виявило прямого зв'язку між використанням антиперспірантів та можливістю захворіти на рак молочних залоз (журнал Американського Товариства Рака США, том 94, № 20, 1578-1580, 16 жовтня 2002 рік). Було проведено багато епідеміологічних досліджень щодо виявлення ризику захворювань на рак молочної залози, але доказів того, що застосування засобів від поту є фактором ризику раку молочної залози, знайдено не було.

  Американське Управління з контролю якості харчових продуктів та лікарських препаратів (Food and Drug Administration, FDA, USFDA) при федеральному Міністерстві охорони здоров'я і соціальних служб США, що відповідає за збереження здоров'я населення шляхом регулювання і нагляду в галузі безпеки харчових продуктів, харчових добавок, ліків (як рецептурних, так і безрецептурних), косметичних засобів, вакцин, медичних пристроїв і ветеринарних препаратів, також не має будь-яких доказів або результатів досліджень які підтверджують теорію що інгредієнти антиперспірантів та засобів від поту викликають рак. Компоненти, що входять до складу продуктів для гігієни пахвових западин, вивчаються USFDA дуже пильно. Перш ніж будь-які антиперспіранти на основі солей алюмінію стають загальнодоступними на території США, даний державний регулятивний орган із забезпечення безпеки продуктів ретельно перевіряє та оцінює їх на відповідність суворим стандартам безпеки.

  В Європі безпеку косметичних препаратів, до яких відносяться і антиперспіранти на основі солей алюмінію, гарантується Косметичної Директивою 76/768/EEC (Cosmetics Directive 76/768EEC) від 1976 року. Дана Директива являє собою звід законів держав-членів Євросоюзу, що стосуються безпеки косметичної продукції та є основним правовим документом Європейського Союзу з безпеки косметики. Вона гарантує безпеку (склад, упаковку та інформацію про продукт) косметичних товарів. Всі засоби від поту з вмістом хлориду алюмінію, перед тим як потрапити на ринки країн Євросоюзу, проходять ретельну перевірку на відповідність усім нормам і стандартам якості, прийнятим для даної категорії косметичних засобів.

  Наукові дослідження показують, що алюміній який поглинається шкірою не є канцерогеном, що накопичується в тканинах грудей. Фактично алюміній природним чином присутній в грунті і воді, а також входить до складу їжі, тому він є в широкому асортименті харчових продуктів і в питній воді. Загальновідомо, що алюміній - це третій за поширеністю метал на Землі, тому знайти людей для дослідження, що не зазнали його впливу, неможливо, як і невиправдано звинувачувати антиперспірант та засоби від поту, які містять солі алюмінію в незначних кількостях, в нанесенні шкоди людському організму.

  Потовиділення в людському організмі відбувається за допомогою 2-5 мільйонів потових залоз по всьому тілу, а алюмохлоридні антиперспіранти, такі як Etiaxil, впливають тільки на залози розташовані в пахвовій ділянці. У зонах пахв знаходиться порівняно мало потових залоз і вони виробляють лише близько 1% від усього обсягу поту - ми просто більше стикаємося з потом саме в пахвовій області, оскільки там він найгірше випаровується в силу анатомічного пристрою пахв і створює найбільше проблем з неприємним запахом і мокрими плямами на одязі. Якщо говорити в цілому, то виділення під пахвами настільки незначної кількості поту не впливає ні на процес терморегуляції організму, ні на функції видалення з організму кінцевих продуктів обміну речовин (токсинів, зайвої води, солей, кислот і інших). Основне навантаження в цих випадках виконують загальна поверхня шкіри як резервний видільний орган нашого організму та нирки.

  Коли голослівно стверджують, що антиперспіранти на основі хлориду алюмінію, які вже понад 50 років по всьому світу використовуються в якості безпечного та ефективного способу контролю за потовиділенням в пахвових западинах є шкідливими для організму, то дане твердження навіть з медичної точки зору в корені невірно. Ніби то засоби від поту перешкоджають виведенню токсинів з пахвових областей, в результаті чого це може привести до раку молочних залоз -  насправді медично доведено що близько 95% токсинів виводиться з організму через печінку і нирки. Тіло потіє з метою контролю температури, а не виведення токсинів, а сам піт на 98% складається з води.

  Європейські експерти та вчені в галузі охорони здоров'я та ракових захворювань на основі своїх численних спостережень і багаторічних досліджень також прийшли до висновку, що достовірний зв'язок між використанням алюмохлоридних антиперспірантів та раком молочної залози не встановлена. Так, висновки британського Фонду по боротьбі з раком молочної залози (Great Britain Breakthrough Breast Cancer) і британського Фонду дослідження в області раку (Cancer Research United Kingdom) ясно свідчать про те, що будь-яких достовірних наукових доказів зв'язку між використанням антиперспірантів на основі солей алюмінію (як окремо, так і в поєднанні з голінням) і раком молочної залози немає. В ході великої кількості наукових досліджень аналізувалися чинники ризику розвитку раку молочної залози, проте не знайшлося жодного доведеного факту, що алюмохлоридні засоби від поту відносяться до таких.

  Таким чином, подібні дослідження допомагають на науковому рівні розвіяти міфи та легенди щодо засобів від поту та антиперспірантів, у тому числі і міф про те, що засоби від поту викликають рак молочної залози.

 17. Чи можуть антиперспіранти з вмістом солей алюмінію викликати хворобу Альцгеймера?

  Про цей міі згадують досить часто, що завжди викликає паніку як у пацієнтів, які страждають від гіпергідрозу, так і у звичайних людей, що користуються засобами від поту та запаху. Згідно з даними Асоціації Хвороби Альцгеймера, точна причина цього захворювання, яке виражається в поступовому погіршенні розумових здібностей, так і не встановлена до сьогодні.

  Після кількох десятків років наукових досліджень та вивчення, вченим так і не вдалося довести, що саме алюміній сприяє розвитку хвороби та є ключовим фактором ризику її розвитку. Тієї ж точки зору дотримуються і державні організації, в тому числі Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (World Health Organization, WHO), Національні інститути охорони здоров'я США (US National Institutes of Health), Агентство з охорони навколишнього середовища і Міністерство охорони здоров'я Канади (Agency for Environment and Health Canada). Управління з контролю за Продуктами та Ліками США (Food and Drug Administration, USA), що регулює безпеку їжі, косметики, ліків і медичних послуг в США, також схвалило використання з'єднань алюмінію в складі антиперспірантів на підставі численних даних про безпеку цих речовин. Перш ніж потрапити на ринок, багато антиперспірантів проходять ретельну всебічну перевірку на шкідливість.

  Асоціація Альцгеймера закликає - не потрібно хвилюватися через засоби від поту, набагато важливіше змінити свій спосіб життя, бути активним, щоб уповільнити старіння мозку і знизити ризик захворювання. Все, що робиться для зменшення ризику діабету і хвороб серця, підтримки нормального тиску і рівня холестерину, працює на зниження ймовірності розвитку хвороби Альцгеймера.

  Регулярні заняття спортом - вправи допомагають серцю доставляти кров в мозок, а разом з кров'ю - кисень і глюкозу.

  Розумне харчування - харчуючись правильно, ви утримуєте артерії в чистоті, щоб кров могла вільно потрапляти в мозок. Дієта повинна включати фрукти та овочі - ідеальні джерела антиоксидантів. Антиоксиданти попереджають ураження клітин мозку хвороботворними вільними радикалами. Їжте рибу - вона містить жирні кислоти омега-3, які мають протизапальний ефект, що також допомагає уникнути хвороби Альцгеймера. Обмежте кількість холестерину і насичених жирів, що засмічують артерії, в тому числі ті з них, які ведуть в мозок. Горіхи також містять антиоксиданти та корисні жири.

  Контроль ваги. Дослідження показали, що люди, які не мають проблем з надмірною вагою, набагато менше ризикують в старості мати проблеми з пам'яттю.

  Регулярна активність мозку - розумова активність сприятливо впливає на клітини мозку, покращує зв'язку між ними та може відстрочити розвиток хвороби Альцгеймера.

  Спілкування з людьми - підтримання відносин корисно для здоров'я мозку. Дослідження показали, що стимулююча мозкова діяльність, що проводиться в компанії друзів і коханих, допомагає захистити від хвороби набагато ефективніше, ніж напружені роздуми наодинці з самим собою. Якщо у вас не так багато друзів або родичів, займіться будь-якою громадською діяльністю або проводьте більше часу зі своїми колегами по роботі.

  Захист мозку від стресу, сигаретного диму і надмірного перегляду телебачення. Сигаретний дим підвищує кров'яний тиск і рівень холестерину, що є факторами ризику розвитку хвороби Альцгеймера. Більше чотирьох годин перед телевізором в день означають, що ви занадто мало рухаєтеся. Стрес збільшує рівень гормонів і ймовірність високого тиску та рівня холестерину, що, як уже було сказано, завдає мозку шкоду.

  Уникайте травм голови - дослідження вказують на сильну зв'язок між серйозними травмами голови та ризиком розвитку хвороби Альцгеймера.

  Слід додати, що, по-перше, антиперспіранти та засоби від поту містять солі алюмінію в незначних кількостях, а по-друге, алюміній - це третій за поширеністю метал на Землі, тому знайти людей для дослідження, що не зазнали його впливу, неможливо, як і невиправдано звинувачувати антиперспіранти з алюмінієм в нанесенні шкоди людському організму.

  Висновок з усього вищесказаного - не варто хвилюватися через те, що ще не було науково доведено. Краще притримуйтесь вищезгаданих порад і змініть свій спосіб життя. Зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера - це дуже просто.

 18. Чи можна користуватися антиперспірантами Etiaxil протягом усього життя і чи є звикання до нього?

  Так, це можливо. Антиперспірант Etiaxil є безпечним та нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини, що не порушує функції потових залоз та нормалізує їх роботу. Звикання до компонентів засобу від поту Etiaxil немає.

 19. Чи можна використовувати антиперспірант Etiaxil для обличчя (при гіпергідрозі обличчя)?

  Засіб від поту Etiaxil не призначений для використання на шкірі обличчя. Тільки для ділянок пахв.

Please, enter a valid value