Антиперспіранти від підвищеного потовиділення Etiaxil - захист від поту і запаху до 5 днів

Бренд Etiaxil – один з найвідоміших європейських брендів, який спеціалізується в галузі ефективного захисту від поту та запаху. Etiaxil був заснований у Франції у 1982 році. Вже понад 40 років він активно розвивається, вийшов на міжнародний рівень та став експертом у галузі проблем потовиділення. На даний момент завдяки якості, професійній експертизі, наявності широкої асортиментної гами Etiaxil є брендом №1 в аптеках Франції. Продукти торгової марки Etiaxil пропонують ефективні рішення, адаптовані до кожного типу потовиділення: від усунення надмірного, помірного та незначного потовиділення до щоденного догляду за тілом, волоссям та шкірою голови, щоб кожна людина могла вести комфортний спосіб життя, не думаючи про проблеми, пов'язані з потовиділенням.

Переваги засобу вiд поту Etiaxil

Європейська якість

Вже більше 30-ти років ефективні засоби від поту і запаху Etiaxil виготовляються в Данії

Тривалість дії

Одне нанесення на нічь антиперспіранту Etiaxil - захист від поту і запаху до 5 днів

Будь-яке потовиділення

Антіперспиранти Etiaxil підходять для людей з нормальною та підвищеною пітливістю

Економічність

Одного роликового антиперспіранту об'ємом 15 мл вистачає на 4-5 місяців

Універсальний засіб

Підходить для чоловіків і жінок з будь-яким типом шкіри

Контакт з водою

Вологостійкий антиперспірант не втрачає свого ефекту при взаємодії з водою

Безпечний засіб

Засоби від пітливості Etiaxil безпечні для здоров'я і не порушують функцій потових залоз

Чистий одяг

Антиперспірант Etiaxil дає можливість носити речі будь-якого кольору і матеріалу

Механізм дії антиперспіранту спрямований на повне усунення пітливості

Нанесення

Засіб від поту та запаху Etiaxil ефективний в боротьбі з гіпергідрозом завдяки своїй запатентованій формулі на основі спирту і хлориду алюмінію.

Дія

Активна речовина реагує з водою в потовому каналі та утворює тимчасову білкову гель-пробку тим самим зменшуючи потовиділення.

Ефект

Гелева пробка запобігає навіть самому сильному потовиділенню на поверхні шкіри і в результаті пахви залишаються сухими 3-5 днів.

Розсіювання

Через 3-5 днів після нанесення засобу від поту Etiaxil залози знову стають активними

play button

Засіб від пітливості Etiaxil не просто протидіє наслідкам підвищеного потовиділення, як це роблять звичайні антиперспіранти, але й перешкоджає його появі шляхом створення на краях потових залоз тимчасових білкових пробок, які утворюються при взаємодії шкірних білків потовивідного каналу і солей алюмінію. В результаті цих процесів випаровування вологи з потових залоз в пахвовій області перерозподіляється через кровоносні судини до інших областей шкіри або нирок і при цьому не спостерігається надмірне потовиділення в інших місцях. Ефект сухості настає відразу ж на наступний день навіть при найвищій температурі та при активності будь-якого ступеня інтенсивності - результат робить Etiaxil справжнім засобом від гіпергідрозу, який дійсно працює.

Антиперспірант від поту Etiaxil дуже простий у використанні

Нанести на суху нероздратовану шкіру

Дуже важливо, щоб перед нанесенням ваша шкіра була повністю сухою та нероздратованою. Засіб від поту наноситься тонким шаром по центру пахв двома-трьома рухами ролика вгору-вниз. Такого застосування антиперспіранту тривалої дії Etiaxil достаньо для тривалого ефекту сухості протягом наступних 3-5 днів.

Використовувати виключно на ніч

Застосовуйте антиперспірант на ніч, оскільки в цей період часу потові залози менш активні і сильне потовиділення вночі проявляється менше. Дозвольте засобу повністю висохнути після нанесення. Для прискорення процесу можна висушити шкіру феном. Не потрібно застосовувати Etiaxil вранці і протягом дня, коли потові залози вже активні.

Помити пахви з милом вранці

Вранці помийте пахви водою з милом. Наступне нанесення повторюється через 3-5 днів, протягом цього часу ви можете приймати будь-які водні процедури - волога не впливає на ефективність нашого антиперспіранту від підвищеного потовиділення. Засоби від поту Etiaxil можуть поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, парфумами чи туалетною водою.

Please, enter a valid value