Пн. - Нд.: з 9.00 до 20.00
Пн. - Нд.: з 9.00 до 20.00
Доставка: Пн. - Сб.
З проблемами сильного потовиділення щодня стикаються як чоловіки, так і жінки. Така проблема може серйозно псувати життя, причому у всіх сферах: на роботі, в спілкуванні з оточуючими і в особистих відносинах - в кращому випадку пітливі люди можуть викликати у оточуючих жалість, а в гіршому - повне неприйняття.
Нормальне потовиділення - це важливий процес організму, який допомагає тілу регулювати свою температуру. Випаровуючись, піт охолоджує поверхню шкіри, таким чином захищаючи нас від перегріву. Але з потом під пахвами і неприємним запаом досить важко змиритися навіть незважаючи на те, що це нормально.
Є ряд косметичних продуктів, розроблених спеціально, щоб допомогти людям зменшити потовиділення. Такими засобами є спеціальні алюмохлорідні засоби від поту тривалої дії, наприклад, антиперспірант Etiaxil. Крім того, є ряд способів, які допомагають зменшити потовиділення природним чином. Кілька порад щодо того як можна знизити прояв пітливості.
Коли сонце перебуває в зеніті та особливо припікає, тіло швидко перегрівається, переходячи на високотемпературний режим. Щоб знизити потовиділення потрібно уникнути зайвого перегріву. Жаркий день з високою вологістю ще більше може погіршити стан організму. Коли відсоток вмісту вологи в повітрі підвищується, то з поверхні шкіри випаровується меншу кількість поту, що виділяється, тому перебування влітку на курорті з високим коефіцієнтом вологості загрожує тепловим ударом навіть без особливої уваги до потовиділення.
Не дивлячись на широкий вибір і зовнішню строкату привабливість синтетичного одягу, остання не пропускає повітря, створюючи додаткові умови для підвищення потовиділення. Погана повітропроникність синтетичної тканини сприяє появі перших ознак гіпергідрозу - потові залози активізуються від контакту з синтетикою, тому гігієнічніше використовувати натуральні тканини, лляні або шовкові. Не носіть щільно облягаючий одяг і одяг із синтетичних волокон, таких як нейлон або поліестер, особливо в пахвовій області. Натуральні волокна, такі як бавовна, є більш «дихаючими», сприяють випаровуванню поту та зниженню потовиділення. Постарайтеся носити одяг з натуральних тканин, таких, як бавовна в літні місяці та шерсть в зимові. Синтетичні волокна перешкоджають диханню шкіри. А ось тканини з бавовни і льону сприяють циркуляції повітря, щоб шкіра охолоджувалася і залишалася сухою. Зміна одягу повинна бути досить частою. Це не тільки захистить речі від вицвітання, роз'їдання фарби їдким потом, а й дозволить уникнути "культивування" хвороботворних бактерій в області пахвових западин і інших місцях складок і перегинів одягу.
3. Будьте розбірливі в їжі
Гаряча, гостра, пряна, жирна і солона їжа викликає посилене потовиділення, тому якщо ви хочете цього уникнути, відмовтеся від неї або зведіть до мінімуму. Саме від такого раціону наші потові залози працюють сильніше, від чого ми рясно потіємо. Запах тіла стає особливо неприємним і інтенсивним при вживанні продуктів з сильним специфічним запахом - цибулі, часнику.
Пекучих спецій, гострих соусів, гарячих страв особливо слід уникати в жарку погоду. Необхідно обов'язково включити в меню продукти, багаті вітамінами групи В, які допомагають знизити потовиділення: яйця, овочі, боби, цільне зерно і м'ясо. Вживайте якомога менше цукру, по можливості замінюючи його медом. Приймайте полівітаміни з мікроелементами.
Включіть в меню більше овочевих супів з мінімальною кількістю солі - пітливість відразу знизиться.
Необхідно пити чисту негазовану воду, можна з медом і лимоном. Допомагають і рослинні настої з м'ятою, мелісою, шавлією, кропивою, листям чорниці, стулками гороху і квасолі або красолею.
У спекотну погоду обмежуйте кількість рідини, що випивається. Пийте безалкогольні напої та не замінюйте воду лимонадом або іншими солодкими напоями - вони будуть зневоднювати ваш організм. Відмовтеся від крижаної води. Холодна (не крижана) вода найкраще підходить для втамування спраги та компенсації рідини, яку ви втратили з виділенням поту.
Оскільки алкоголь стимулює приплив крові в напрямку шкіри, то алкогольні напої можуть призвести до підвищення потовиділення ще до того, як ви відчуєте будь-яку іншу його дію на ваш організм. Пиво, вино, горілка миттєво засвоюються і відповідно розширюють пори, крізь які відбувається виділення тепла. Особливо не рекомендується вживати алкоголь в жарку погоду.
Кофеїн є стимулятором, який посилює серцеві скорочення, змушуючи серце працювати в режимі перегрівання, провокуючи підвищення потовиділення. Зменшуючт споживання кофеїну - кави, міцного чаю, напоїв типу кока-кола і це принесе користь серцю, спокій нервовій системі та зменшить потовиділення.
На кількість поту, що виділяється доволі сильно впливає здоров'я найголовнішого органу дихальної системи - легенів. Це пов'язано з тим, що від них залежить харчування організму киснем, а при попаданні нікотину в легені, навантаження на них збільшується та відбувається так звана нікотинова токсикация при якій відбуваються порушення в роботі ендокринної системи, що спричиняє за собою підвищену пітливість.
Часто трапляється, що на підвищену пітливість куріння може вплинути шляхом свого впливу на нервову систему, так як при нервових розладах, особливо коли людина переживає, його тягне до сигарети. Тютюн в свою чергу, розвиває нестійкість центральної нервової системи, а нездорові нерви завжди тягнуть за собою зайве виділення поту.
Недолік сну також є фактором стресу для організму. Недосипання - це дратівливість, конфліктність, неможливість сконцентруватися. При стресі в кров виділяється адреналін, що підсилює виділення поту. Для повноцінного відпочинку та зменшення потовиділення організмом необхідно мінімум 6 годин, максимум - 9-9,5 годин. Оптимальний нічний сон триває 8 годин.
Якщо ви маєте зайву вагу, то навіть найнезначніші заняття підвищують навантаження на ваше серце, ускладнюючи тим самим циркуляцію крові. Надмірні жирові відкладення змушують організм працювати більше, щоб відрегулювати внутрішню температуру тіла. Сядьте на дієту і постарайтеся знизити свою вагу до рекомендованої маси тіла до вашого росту. Підтримка ідеальної ваги тіла - це прямий шлях до вирішення проблеми надмірного потовиділення.
Регулярна депіляція пахв допомагає усунути або зменшити діяльність бактерій, що є причиною неприємного запаху.
Якщо причина підвищеної пітливості полягає в розладі вегетативної нервової системи, то її слід лікувати. Понизити "нервове" потовиділення можливо різними способами - від медитації (тай або акупунктура) і йоги до прийому заспокійливих засобів і седативних зборів, наприклад, настоянок валеріани, пустирника, глоду, півонії. Можна також відвернути себе фізичними вправами, наприклад, бігом, ходьбою, плаванням, або релаксаційними дихальними вправами.
Це корисно для регулювання тонусу вегетативної нервової системи. Вона відповідає за викид адреналіну, і, відповідно, пітливість. Вправи допомагають серцю доставляти кров в мозок, а разом з кров'ю - кисень і глюкозу.
Для зняття загальної напруги та гармонізації нервової системи прекрасно підходять різні водні процедури, які позитивно впливають на вегетативні функції організму - обливання, загартовування, внаслідок регулярного проведення сеансів контрастного душу зміцнюються пори шкіри, а також зменшується потовиділення.
13. Застосовуйте антиперспіранти тривалої дії Etiaxil.
Засоби від поту та запаху Etiaxil - це самий простий та ефективний спосіб зменшити потовиділення. Одне нанесення антиперспіранту Etiaxil на ніч гарантує захист від поту і запаху протягом наступних 3-5 днів.
На відміну від комерційних антиперспірантів і звичайних дезодорантів, засоби від поту Etiaxil не просто маскують неприємний запах і гальмують розвиток бактерій, а перешкоджають появі поту і запаху шляхом звуження стінок протоків потових залоз («стягуючий» ефект) і утворення нерозчинного осаду у каналу потових залоз, що перешкоджає виділенню поту. Внаслідок даних процесів піт виробляється, але перенаправляється через кровоносні судини до інших областей шкіри або до нирок і виводиться природним шляхом. Компоненти Etiaxil не розчиняються в організмі, тому даний антиперспірант безпечний при тривалому застосуванні.
Користуватися засобами від поту Etiaxil досить 1 або 2 рази на тиждень. Застосовується Etiaxil тільки на ніч на суху неподразнену шкіру. 1 флакона ємністю 12,5 мл вистачає на 4-6 місяців. Спеціальна роликова основа дозволяє зручно, легко та економно наносити антиперспірант на тіло без перевитрат.
Please, enter a valid value