Потовиділення сильне

Etiaxil Normal, 15 мл

Антиперспірант для нормальної шкіри, Roll-on

В наявності

Вік: 16+

Тип шкіри: для нормальної шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: пахви

Час застосування: нічний

Класифікація: аптечна, дерматокосметика

Стать: унісекс

Країна ТМ: Франція

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 15 мл

Відгуки: 1418 / Написати відгук
450 грн.
-
1
+
  • Опис
  • Інструкція
  • Склад

Опис засобу

Антиперспірант Etiaxil Normal - ефективний роликовий антиперспірант нічної дії для нормальної шкіри, який забезпечує тривалий захист від звичайного (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення і запаху поту в області пахв. Запобігає будь-які прояви запаху і вологості в пахвових западинах при різних фізичних навантаженнях (від невеликих до надмірних), психоемоційних станах будь-якого ступеня інтенсивності, а також в умовах підвищених температур (від + 25С і вище). Одне нанесення на ніч забезпечує захист від поту і запаху до 5 днів, антиперспірант зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур. Користуватися Etiaxil Normal досить 1 або 2 рази на тиждень або рідше, в залежності від ступеня вираженості потовиділення. Одного флакона вистачає на 4-6 місяців.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Etiaxil Normal забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на ділянках пахв що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Normal відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний антиперспірант

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Normal забезпечує захист від поту та запаху до 5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний засіб від поту

Etiaxil Normal є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Normal підходить як для жінок, так і для чоловіків з нормальним типом шкіри та може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Normal - ефективний антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Normal встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Економічний засіб від поту

Флакона ємністю 15 мл вистачає на 4-6 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Сильний антиперспірант Etiaxil Normal наноситься 1 раз на протязі 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

1. Антиперспірант Etiaxil наноситься тільки на ніч на ділянки пахвових западин, так як вночі потові залози менш активні. Не слід застосовувати Etiaxil вранці або протягом дня;

2. Заборонено наносити Etiaxil на роздратовану або пошкоджену шкіру. Не можна використовувати антиперспірант відразу після депіляції (застосування можливе мінімум через 48 годин) а також не можна робити депіляцію менше ніж за 48 годин до повторного нанесення Etiaxil на ніч, інакше можуть відчуватися дискомфорт, свербіння або печіння. Найбільш зручною схемою використання Etiaxil є нанесення його ввечері, а виконання депіляції - на ранок наступного дня;

3. Перед застосуванням антиперспірантів від поту Etiaxil необхідно промити пахви прохолодною водою з милом і ретельно, насухо витерти ділянки для нанесення. Можливо висушити шкіру феном. Не можна наносити Etiaxil на вологі або напіввологі пахви;

4. Etiaxil наноситься по центру сухих неподразнених пахв двома-трьома рухами роликового антиперспіранту вгору-вниз. Після нанесення Etiaxil дайте йому висохнути 3-4 хвилини або скористайтеся для цього феном. До ранку області нанесення засобу від поту не повинні контактувати з водою;

5. Вранці помийте пахви водою з милом.

Описана процедура нанесення засобів від поту Etiaxil повторюється 1-2 рази на тиждень, залежно від інтенсивності потовиділення (звичайна або підвищена пітливість, гіпергідроз). При рясному потовиділенні і гіпергідроз зазначену процедуру повторюють 2-3 вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту. Відкритий флакон який використовується слід зберігати і транспортувати тільки в вертикальному положенні.

Застереження:

1. Антиперспірант Etiaxil зазвичай не викликає алергії і при правильному використанні є ефективним і безпечним засобом від поту і запаху. Якщо все ж таки будь-яка алергічна реакція виникла, необхідно припинити використання засобу;

2. Уникайте потрапляння Etiaxil в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки;

3. Не дозволяйте дітям користуватися антиперспіранами Etiaxil. Проблеми з пітливістю у дітей рідко виникають до початку статевої зрілості;

4. Etiaxil може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту з коштовностями і полірованими металевими поверхнями.

Може спостерігатись свербіння:

1. Якщо перед застосуванням Etiaxil на шкірі не спостерігається абсолютної сухості і відсутності пошкоджень;

2. Якщо після нанесення не дати антиперспіранту Etiaxil повністю висохнути;

3. Якщо застосовується занадто велика кількість засобу Etiaxil.

4. Якщо у вас чутлива шкіра. У цьому випадку необхідно вибрати антиперспіранти для чутливої шкіри Etiaxil Sensitive або Etiaxil Confort+, вони більш комфортні по нанесенню та відчуттям (якщо у вас чутлива шкіра або, наприклад, ви не знаєте, який тип шкіри у вас, то рекомендується почати з антиперспірантів для чутливої шкіри Etiaxil Sensitive або Etiaxil Confort+).

Умови зберігання:

Флакон який вже застосовувався слід зберігати і транспортувати тільки у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від + 5С до + 25С.

Склад

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, PEG-12 Dimethicone

Please, enter a valid value