Потовиділення сильне

Etiaxil Lotion Normal, 100 мл

Антиперспірант для нормальної шкіри, для рук/ніг

В наявності

Вік: 16+

Тип шкіри: для нормальної шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: для рук та ніг

Час застосування: нічний

Класифікація: аптечна, дерматокосметика

Стать: унісекс

Країна ТМ: Франція

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 100 мл

Відгуки: 0 / Написати відгук
540 грн.
-
1
+
  • Опис
  • Інструкція
  • Склад

Опис засобу

Антиперспірант Etiaxil Lotion Normal – ефективний антиперспірант-лосьйон нічної дії, який забезпечує тривалий захист від нормального (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення і запаху поту на долонях рук і ступнях нiг на період до 5 днів. Користуватися Etiaxil Lotion Normal досить 1 або 2 рази на тиждень або рідше, в залежності від ступеня вираженості потовиділення. Антиперспірант Etiaxil Lotion Normal не порушує природний процес терморегуляції, нормалізує фізіологічну функцію потових залоз. Призначений для нормальної шкіри. Etiaxil Lotion Normal не містить парфумерних ароматизаторів і може поєднуватися з будь-якими дезодорантами, туалетною водою, парфумами і т.д. Підходить як для жінок, так і для чоловіків.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Засіб від поту для рук та ніг Etiaxil Lotion Normal забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) та підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на долонях та стопах ніг, що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Lotion Normal відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний антиперспірант

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Lotion Normal забезпечує захист від поту та запаху до 5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний засіб від поту для рук та нiг

Etiaxil Lotion Normal є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Lotion Normal підходить як для жінок, так і для чоловіків і може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Lotion Normal - ефективний антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Lotion Normal встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Економічний засіб від поту для рук та нiг

Флакону 100 мл вистачає на 4-6 місяців залежно від інтенсивності потовиділення. Засіб від пітливості для рук та ніг Etiaxil Lotion Normal наноситься 1 раз протягом 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

Спосіб застосування:

1. Антиперспірант Etiaxil Lotion Normal призначений тільки для зовнішнього застосування. Перед використанням флакон необхідно збовтати. 

2. Etiaxil Lotion Normal наноситься виключно на ніч перед сном, так як вночі потові залози менш активні і знаходяться в стані спокою. Не слід застосовувати засіб вранці або протягом дня. 

3. Перед нанесенням необхідно промити водою з милом та ретельно висушити шкіру долонь або стоп (можна додатково скористатися феном). Шкіра долонь та стоп має бути чистою та без роздратування: грибкових інфекцій, ран або ознак інших патологій. За наявності таких перед початком застосування засобу необхідно провести їхнє лікування. 

4. За допомогою ватного диска нанесіть невелику кількість лосьйону на долоні або стопи, втирайте засіб у шкіру пальців, між ними та зачекайте, поки препарат повністю висохне на оброблених ділянках шкіри.

5. Після застосування засобу уникайте ситуацій, які можуть викликати активне потовиділення. До ранку оброблені місця не повинні бути в контакті з водою. 

6. Вранці промийте долоні або стопи водою з милом. 

7. На початковому етапі для досягнення максимального ефекту використовуйте Etiaxil Lotion Normal щовечора протягом 2-3 днів. Потім 1-2 рази на тиждень, щоб контролювати інтенсивність поту. Частота застосування Etiaxil Lotion Normal залежить від ступеня вираженості потовиділення. Обмежень по тривалості і частоті використання засобу немає.

Застереження:

1. Не можна наносити Etiaxil Lotion Normal на вологу або напіввологу шкіру. Тільки на абсолютно суху. Недостатньо висушена перед застосуванням засобу шкіра може стати причиною виникнення печіння, свербіння;

2. Не можна наносити Etiaxil Lotion Normal на роздратовану або пошкоджену шкіру (рани, подряпини, порізи, тріщини, грибкові інфекції), інакше може відчуватися некомфортний свербіж, печіння і з'явитися роздратування. Будь-які пошкодження шкіри повинні бути захищені водонепроникним пластиром;

3. Уникайте потрапляння Etiaxil Lotion Normal в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки. При контакті засобу з очима негайно промийте їх великою кількістю води та зверніться до лікаря;

4. Не потрібно приймати їжу, поки руки не будуть ретельно вимиті від нанесеного на шкіру засобу;

5. Не дозволяйте дітям використовувати Etiaxil Lotion Normal. Потові проблеми у них рідко виникають до початку статевої зрілості;

6. Etiaxil Lotion Normal може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту Etiaxil Lotion Normal з ювелірними виробами та полірованими металевими поверхнями, засіб може змінити їх колір;

7. Особам молодше 16 років, вагітним і годуючим жінкам, а також вираженим алергікам з підвищеною чутливістю шкіри перед застосуванням Etiaxil Lotion Normal необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: 

Зберігати і транспортувати строго у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від +5°С до +25°С в недоступному для дітей місці. Не використовувати поблизу відкритого вогню.

Форма випуску: 

Безбарвна прозора рідина в пластиковому флаконі, лосьйон, об'єм 100 мл.

Склад

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, PEG-12 Dimethicone

Please, enter a valid value