Потовиділення сильне

Etiaxil Lotion Sensitive, 100 мл

Антиперспірант для чутливої шкіри, для рук/ніг

В наявності

Вік: 16+

Тип шкіри: для чутливої шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: для рук та ніг

Час застосування: нічний

Класифікація: аптечна, дерматокосметика

Стать: унісекс

Країна ТМ: Франція

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 100 мл

Відгуки: 0 / Написати відгук
540 грн.
-
1
+
  • Опис
  • Інструкція
  • Склад

Опис засобу

Антиперспірант Etiaxil Lotion Sensitive – ефективний антиперспірант-лосьйон нічної дії, який забезпечує тривалий захист від нормального (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення і запаху поту на долонях рук і ступнях нiг на період до 3-5 днів. Користуватися Etiaxil Lotion Sensitive  досить 1 або 2 рази на тиждень або рідше, в залежності від ступеня вираженості потовиділення. Антиперспірант Etiaxil Lotion Sensitive не порушує природний процес терморегуляції, нормалізує фізіологічну функцію потових залоз. Призначений для чутливої шкіри. Підходить також і людям з нормальним типом шкіри. Etiaxil Lotion Sensitive  не містить парфумерних ароматизаторів і може поєднуватися з будь-якими дезодорантами, туалетною водою, парфумами і т.д. Підходить як для жінок, так і для чоловіків.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Засіб від поту для рук та ніг Etiaxil Lotion Sensitive забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) та підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на долонях та стопах ніг, що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Lotion Sensitive відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний антиперспірант

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Lotion Sensitive забезпечує захист нiг i рук від поту та запаху до 3-5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний засіб від поту для рук та нiг

Etiaxil Lotion Sensitive є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Lotion Sensitive підходить як для жінок, так і для чоловіків з нормальним типом шкіри на ногах та руках і може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Lotion Sensitive - ефективний антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Lotion Sensitive встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Економічний засіб від поту для рук та нiг

Флакону 100 мл вистачає на 4-6 місяців залежно від інтенсивності потовиділення. Засіб від пітливості для рук та ніг Etiaxil Lotion Sensitive наноситься 1 раз протягом 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

Спосіб застосування:

1. Антиперспірант Etiaxil Lotion Sensitive призначений тільки для зовнішнього застосування. Перед використанням флакон необхідно збовтати. 

2. Etiaxil Lotion Sensitive наноситься виключно на ніч перед сном, так як вночі потові залози менш активні і знаходяться в стані спокою. Не слід застосовувати засіб вранці або протягом дня. 

3. Перед нанесенням необхідно промити водою з милом та ретельно висушити шкіру долонь або стоп (можна додатково скористатися феном). Шкіра долонь та стоп має бути чистою та без роздратування: грибкових інфекцій, ран або ознак інших патологій. За наявності таких перед початком застосування засобу необхідно провести їхнє лікування. 

4. За допомогою ватного диска нанесіть невелику кількість лосьйону на долоні або стопи, втирайте засіб у шкіру пальців, між ними та зачекайте, поки препарат повністю висохне на оброблених ділянках шкіри.

5. Після застосування засобу уникайте ситуацій, які можуть викликати активне потовиділення. До ранку оброблені місця не повинні бути в контакті з водою. 

6. Вранці промийте долоні або стопи водою з милом.

7. На початковому етапі для досягнення максимального ефекту використовуйте Etiaxil Lotion Sensitive щовечора протягом 2-3 днів. Потім 1-2 рази на тиждень, щоб контролювати інтенсивність поту. Частота застосування Etiaxil Lotion Sensitive залежить від ступеня вираженості потовиділення. Обмежень по тривалості і частоті використання засобу немає.

Застереження:

1. Не можна наносити Etiaxil Lotion Sensitive на вологу або напіввологу шкіру. Тільки на абсолютно суху. Недостатньо висушена перед застосуванням засобу шкіра може стати причиною виникнення печіння, свербіння;

2. Не можна наносити Etiaxil Lotion Sensitive на роздратовану або пошкоджену шкіру (рани, подряпини, порізи, тріщини, грибкові інфекції), інакше може відчуватися некомфортний свербіж, печіння і з'явитися роздратування. Будь-які пошкодження шкіри повинні бути захищені водонепроникним пластиром;

3. Уникайте потрапляння Etiaxil Lotion Sensitive в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки. При контакті засобу з очима негайно промийте їх великою кількістю води та зверніться до лікаря;

4. Не потрібно приймати їжу, поки руки не будуть ретельно вимиті від нанесеного на шкіру засобу;

5. Не дозволяйте дітям використовувати Etiaxil Lotion Sensitive. Потові проблеми у них рідко виникають до початку статевої зрілості;

6. Etiaxil Lotion Sensitive може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту Etiaxil Lotion Sensitive з ювелірними виробами та полірованими металевими поверхнями, засіб може змінити їх колір;

7. Особам молодше 16 років, вагітним і годуючим жінкам, а також вираженим алергікам з підвищеною чутливістю шкіри перед застосуванням Etiaxil Lotion Sensitive необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати і транспортувати строго у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від +5°С до +25°С в недоступному для дітей місці. Не використовувати поблизу відкритого вогню.

Форма випуску: 

Безбарвна прозора рідина в пластиковому флаконі, лосьйон, об'єм 100 мл.
 

Склад

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil

Please, enter a valid value