Потовиділення сильне

Etiaxil Men Sensitive, 15 мл

Антиперспірант чоловічий для чутливої шкіри, Roll-on

В наявності

Вік: 16+

Тип шкіри: для чутливої шкіри

Призначення: захист від поту та запаху

Ділянка тіла де застосовується: пахви

Час застосування: нічний

Класифікація засобів від поту: аптечна, дерматокосметика

Стать: для чоловіків

Країна ТМ: Франція

Країна виготовлення: Данія

Об'єм: 15 мл

Відгуки: 0 / Написати відгук
450 грн.
-
1
+
  • Опис
  • Інструкція
  • Склад

Опис засобу

Антиперспірант Etiaxil Men Sensitive - ефективний роликовий чоловічий антиперспірант нічної дії для чутливої шкіри, який забезпечує тривалий захист від помірного і надмірного потовиділення і запаху поту в області пахв. Засіб підходить також і людям з нормальним типом шкіри. Інноваційна формула активної системи захисту шкіри CPX Skin Care System максимально мінімізує подразнення шкіри в процесі користування продуктом. Одне нанесення на ніч забезпечує захист від поту і запаху до 5 днів, антиперспірант зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур. Користуватися Etiaxil Men Sensitive досить 1 або 2 рази на тиждень або рідше, в залежності від ступеня вираженості потовиділення. Одного флакона вистачає на 4-6 місяців. Призначений для чоловіків.

Унікальна запатентована формула, тривалість дії

Антиперспірант Etiaxil Men Sensitive для чоловіків забезпечує ефективний та тривалий захист від звичайного (помірного) і підвищеного (гіпергідроз) потовиділення на ділянках пахв що підтверджено клінічними випробуваннями. Відповідно до міжнародної класифікації засобів від поту Etiaxil Men Sensitive відноситься до класу «екстра-ефективних».

Ефективний засіб від поту

Після одного нанесення на ніч Etiaxil Men Sensitive забезпечує захист від поту та запаху до 5 днів в залежності від інтенсивності потовиділення.

Безпечний антиперспірант

Etiaxil Men Sensitive є безпечним, нетоксичним засобом, який не розчиняється в організмі людини і не порушує функцій потових залоз, нормалізуючи їх роботу. Позбавлений парфумерного запаху, має безбарвну гелеву основу, швидко висихає, не залишає слідів на білизні.

Універсальна дія

Etiaxil Men Sensitive призначений для чоловіків з будь-яким типом шкіри (чутливий та нормальний тип). Може поєднуватися з будь-якими дезодорантами-антиперспірантами, духами чи туалетною водою.

Діє вночі

Etiaxil Men Sensitive - антиперспірант нічної дії. Вночі потові залози менш активні, тому Etiaxil Men Sensitive встигає активувати свої властивості, поки організм відпочиває. Антиперспірант слід наносити тільки на ніч перед сном на суху, неподразнену шкіру.

Система активного захисту шкіри CPX Skin Care

Інноваційна формула активної системи захисту шкіри CPX Skin Care System ефективно мінімізує подразнення шкіри в процесі користування Etiaxil Men Sensitive.

Економічний засіб від поту

Флакона ємністю 15 мл вистачає на 4-6 місяців в залежності від інтенсивності потовиділення. Антиперспірант Etiaxil Men Sensitive для чоловіків наноситься 1 раз на протязі 3-5 днів на ніч перед сном та зберігає свій ефект незалежно від щоденних водних процедур.

Інструкція

1. Антиперспіранти Etiaxil наносяться тільки на ніч на ділянки пахвових западин, так як вночі потові залози менш активні. Не слід застосовувати Etiaxil вранці або протягом дня;

2. Заборонено наносити Etiaxil на роздратовану або пошкоджену шкіру. Не можна використовувати антиперспірант відразу після депіляції (застосування можливе мінімум через 48 годин) а також не можна робити депіляцію менше ніж за 48 годин до повторного нанесення Etiaxil на ніч, інакше можуть відчуватися дискомфорт, свербіння або печіння. Найбільш зручною схемою використання Etiaxil є нанесення його ввечері, а виконання депіляції - на ранок наступного дня;

3. Перед застосуванням антиперспірантів від поту Etiaxil необхідно промити пахви прохолодною водою з милом і ретельно, насухо витерти ділянки для нанесення. Можливо висушити шкіру феном. Не можна наносити Etiaxil на вологі або напіввологі пахви;

4. Etiaxil наноситься по центру сухих неподразнених пахв двома-трьома рухами роликового антиперспіранту вгору-вниз. Після нанесення Etiaxil дайте йому висохнути 3-4 хвилини або скористайтеся для цього феном. До ранку області нанесення засобу від поту не повинні контактувати з водою;

5. Вранці помийте пахви водою з милом.

Описана процедура нанесення засобів від поту Etiaxil повторюється 1-2 рази на тиждень, залежно від інтенсивності потовиділення (звичайна або підвищена пітливість, гіпергідроз). При рясному потовиділенні і гіпергідроз зазначену процедуру повторюють 2-3 вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту. Відкритий флакон який використовується слід зберігати і транспортувати тільки в вертикальному положенні.

Застереження:

1. Антиперспірант Etiaxil зазвичай не викликає алергії і при правильному використанні є ефективним і безпечним засобом від поту і запаху. Якщо все ж таки будь-яка алергічна реакція виникла, необхідно припинити використання засобу;

2. Уникайте потрапляння Etiaxil в очі, рот, геніталії та інші слизові оболонки;

3. Не дозволяйте дітям користуватися антиперспіранами Etiaxil. Проблеми з пітливістю у дітей рідко виникають до початку статевої зрілості;

4. Etiaxil може знебарвити деякі тканини одягу, в якій ви спите. Уникайте контакту з коштовностями і полірованими металевими поверхнями.

Може спостерігатись свербіння:

1. Якщо перед застосуванням Etiaxil на шкірі не спостерігається абсолютної сухості і відсутності пошкоджень;

2. Якщо після нанесення не дати антиперспіранту Etiaxil повністю висохнути;

3. Якщо застосовується занадто велика кількість засобу Etiaxil.

Умови зберігання:

Флакон який вже застосовувався слід зберігати і транспортувати тільки у вертикальному положенні з щільно закритою кришкою при температурі від + 5С до + 25С.

Склад

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil

Please, enter a valid value